Skip to content

Дві швидкі та три пікапи: міська влада передала чергову партію автомобілів на фронт

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Дві швидкі та три пікапи: міська влада передала чергову партію автомобілів на фронт

Міська влада Дніпра передала військовим чергову партію автомобілів. Це три пікапи та дві автівки швидкої допомоги. Машини придбали коштом міського бюджету. Вони приїхали з різних куточків Європи: Латвії, Польщі та Німеччини. Усі автомобілі попередньо пройшли повне технічне обслуговування та були перефарбовані у темно-зелений колір під виконання бойових завдань.

«Пікапи L200 мають повний привод, блокування диференціала. Вони готові на всі 100% до виконання поставлених бойових завдань. Що стосується швидких, то вони класу А, можуть працювати в так званій зеленій зоні і виконувати завдання з переміщення поранених бійців. Ці автомобілі вже були у використанні, бо нові коштують дуже дорого, але ще раз наголошую, що перед відправленням на фронт кожен автомобіль повністю пройшов техогляд. Ми тісно співпрацюємо з містами Європи, аби швидко накопичити необхідні автівки та привезти їх якомога більше для наших бійців», – наголосив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.

Дві швидкі та три пікапи: міська влада передала чергову партію автомобілів на фронт

Крім цього, фонд «ТАПС-Україна» разом з Координаційним штабом волонтерів Дніпра  обладнали швидкі медикаментами та медичним обладнанням.

«Ці медикаменти та обладнання зможуть допомогти нашим бійцям, якщо потрібно буде надати відразу протишокову терапію або якщо не потрібна госпіталізація, то стабілізувати людину на місці. Цієї партії повинно вистачити на декілька місяців», – зазначила координаторка з медицини Координаційного штабу Дніпра Наталія Шобутінська.

Усі ці автомобілі передадуть окремим батальйонам, які підпорядковані оперативному командуванню «Схід». Один із керівників підрозділу із позивним «Дядя Ваня» зазначив, що це не перша допомога, яку вони отримали від нашого міста.

«Місто Дніпро разом з міською владою та Координаційним штабом волонтерів Дніпра постійно надають нам допомогу. Ми подаємо заявку і буквально через два-три дні допомога вже у нас. Нині є нагальні потреби щодо подібних автівок, тож ми дуже зраділи, коли мерія Дніпра повідомила нам про поповнення. Таким чином ми зможемо виконати всі необхідні бойові завдання та наблизити нашу перемогу», – зазначив керівник одного із підрозділів з позивним «Дядя Ваня».

Дві швидкі та три пікапи: міська влада передала чергову партію автомобілів на фронт

На сьогодні коштом міського бюджету на фронт передано 46 автівок. А загалом мерія Дніпра у співпраці з військовою адміністрацією, фондом «ТАПС-Україна», Координаційним штабом волонтерів Дніпра та іншими фондами передали нашим захисникам більше ніж 350 автівок. Наразі готується чергова партія до передачі на фронт.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: