Skip to content

Олексій Арестович заявив, що «ЛГБТ – це люди з відхиленнями» (Відео)

Ткач Анастасия

Олексій Арестович заявив, що «ЛГБТ – це люди з відхиленнями» (Відео)

«КиївПрайд» вимагає звільнити Арестовича з посади радника глави Офісу президента, передает журналист «Наше Місто.Афиша Днепра».

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що ставиться до представників ЛГБТ як до «людей з девіацією», тобто з відхиленнями від норм поведінки. Ці слова Арестович сказав на ефірі школи «Апейрон» за 19 червня. Під час нього в радника запитали, як він ставиться до ЛГБТ.

Я багато разів казав і не буду приховувати: до ЛГБТ я ставлюся як до людей із девіацією, тобто з відхиленнями від норм поведінки. Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування. Я вважаю, що в кожному треба передусім бачити людину. Тож до ЛГБТ я ставлюся нормально, а от до пропаганди ЛГБТ – жорстоко. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям, – сказав Арестович.

На ці заяви вже відреагувала ЛГБТ-організація «КиївПрайд»: там вимагають розглянути відсторонення Арестовича від посади.

Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним «рускім міром» в Україні – ось це і є девіація та відхиленням від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича» – пишуть у «КиївПрайді».

Спільнота закликала Володимира Зеленського й Офіс президента звільнити Арестовича з посади радника. Там зазначили, що це «питання в суспільстві давно назріло», посилаючись на попередні дописи та заяви Арестовича, які містили сексизм і зневагу до української культури й активістів.

Категория: Афиша, Новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: