Skip to content

Понад 33 тисячі людей отримали гуманітарну допомогу від «СпівДія хаб — Дніпро»

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Понад 33 тисячі людей отримали гуманітарну допомогу від «СпівДія хаб - Дніпро» - Наше Мисто

У Дніпрі «СпівДія хаб» видав гуманітарну допомогу понад 33 тис. переселенців, а також дніпрянам, які цього потребують. 

Понад 33 тисячі людей отримали гуманітарну допомогу від «СпівДія хаб - Дніпро» - Наше Мисто

«Коли людина залишає заявку, ми обов‘язково з нею зв’язуємося та уточнюємо, яка саме допомога потрібна: підгузки чи дитяче харчування, можливо, якісь особливості у дорослих у харчуванні, бо з початком війни людям стало складно купувати специфічні продукти. Тому пакування гуманітарної допомоги займає трішки більше часу, ніж займало б пакування однакових посилок. До цього процесу залучені 186 людей», — зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Крім цього, Дніпро прийняв до себе «СпівДію хаб» з Донецької області. За три тижні перебування у місті вони вже розфасували 17 тонн вантажу та надали допомогу 500 мешканцям Донецької області, які ще залишились у зонах бойових дій на Донеччині. 

Понад 33 тисячі людей отримали гуманітарну допомогу від «СпівДія хаб - Дніпро» - Наше Мисто

«Ми раді, що Дніпро залюбки нас прийняв, адже ми вже не можемо розподіляти продуктові набори на території нашої області. Завдяки програмі Офісу Президента є гаряча лінія, куди може зателефонувати будь-який українець, аби звернутись по допомогу. І дуже гарно, що кожна людина може озвучити свої потреби, ми збираємо гуманітарні бокси індивідуально під кожного. Бо іноді заявки приходять тільки на ліки або ж тільки на їжу. Зателефонувати можна за номером 15 43», — зазначила начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. 

Щодо отримання гуманітарної допомоги (продуктів, засобів особистої гігієни, зокрема й жіночої, дитячої тощо) у «СпівДія хаб – Дніпро» необхідно заповнити заявку: spivdiia.org.ua/need-resources. Або зателефонувати: +38 093 507 63 57, +38 095 716 80 48. Хаб працює з понеділка по суботу з 09:00 до 17:00.

Категория: Война, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: