Skip to content

Більшість підрозділів збройних сил рф деморалізовані: оперативне зведення генштабу ЗСУ на ранок 12 березня

София Танченко

Оперативне зведення генштабу ЗСУ на ранок 12 березня

Розпочалась сімнадцята доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил рф на всіх напрямках. Генеральний штаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію станом на 06.00 12 березня щодо російського вторгнення, повідомляє “Наше місто”.

Противник в Поліському, Сіверському, Південнобузькому операційних районах, має великі втрати у живій силі та техніці, зупинений та намагається закріпитись на раніше захоплених рубежах.

Оперативне зведення генштабу ЗСУ на ранок 12 березня

На Донецькому напрямку під час спроб просунутися вперед окупанти отримали гідну відсіч від Українських Захисників та були зупинені на окремих напрямах, на решті — ворог суттєво зменшив темпи просування.

Від початку бойових дій тридцять одна батальйонно-тактична група противника, що діяла на території України, втратила боєздатність.

Оперативне зведення генштабу ЗСУ на ранок 12 березня

За результатами бойових дій більшість підрозділів збройних сил російської федерації, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами Збройних Сил України деморалізовано, морально-психологічний стан особового складу продовжує знижуватися, фіксуються випадки здачі в полон окремими групами.

Оперативне зведення генштабу ЗСУ на ранок 12 березня

Протягом останніх трьох діб спостерігається рух малих груп дезертирів противника у напрямку державного кордону. Ворог відчуває велику проблему з комплектування резерву.

Збройні Сили України у злагодженій взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони держави та силами національного спротиву стримують масований наступ окупаційних військ.

Категория: Война, Новости Днепра, Новости политики Днепра, Украина

Метки: ,

Поделиться: