Skip to content

Україна 9 добу дає відсіч ворогу: оперативна інформація

Михаил Чернов

Михаил Чернов

Вже дев’яту добу триває героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Про це повідомляє Наше місто

Ось що відомо про поточну ситуацію на ключових напрямках

Основною метою противника залишається оточення Києва та послаблення спротиву в заблокованих населених пунктах. В ході виконання цього завдання, угруповання ЗС РФ вичерпали основну частину оперативних резервів та почали перекидання додаткових сил і засобів з Південного та Східного військових округів.

Другі ешелони та більша частина оперативних резервів угруповань ЗС РФ введено в операцію.

На Слобожанщині підрозділи 20-ї армії противника намагаються продовжити наступ на Об’єднані сили на Новоайдарському та Сєверодонецькому напрямках.

На Донецькому оперативному напрямку противник силами шести БТГр намагається утримати кільце оточення навколо міста Маріуполь. Для поповнення втрат на Донеччині російські куратори розпочали завезення військовослужбовців ЗС РФ до станції Іловайськ.

У Чорному морі морське угруповання ЧФ виведено з морських баз із завданням уражати надводні сили ВМС, але частіше жертвами російських морських піратів стають цивільні суда та їх екіпажі.

Не полишаючи намірів заволодіти Чорноморським узбережжям, противник продовжує підготовку до висадки морського десанту на ділянці Затока – Чорноморськ. У рамках зазначеного у районі 40 км східніше Чорноморська перебувають два великих десантних кораблі окупантів.

Загалом відбулись зміни в тактиці ій російських злочинців:
не виконавши військового бліцкригу, рф переходить до відверто терористичних способів ведення бойових дій на території України. Зокреа,
збільшено застосування підрозділів спеціального призначення у передмісті населених пунктів у якості штурмових підрозділів;
почастішали випадки застосування повітряних десантів для забезпечення наведення мостових переправ через водні перешкоди.

Боротьба триває! Перемога буде за нами!

Категория: Война, Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: