Skip to content

Для понад 2 тис учнів: у Дніпрі розпочали оновлення стадіону школи №35

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Дніпрі оновлюють «під ключ» стадіон школи №35. Там буде велике футбольне поле, вуличні тренажери, зона воркауту. А ще баскетбольно-волейбольний майданчик, трибуни, легкоатлетичний трек. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Поряд зі знаннями завжди має бути фізичний розвиток. Саме тому на Дніпропетровщині біля навчальних закладів приводимо до ладу пришкільні стадіони. Облаштовуємо їх за сучасними стандартами», – зазначив Володимир Орлов.  

Старий спортмайданчик біля 35-ї школи не реконструювали жодного разу. Аби хоч якось його вирівняти, завозили тонни відсіву. Втім грати все одно було травмонебезпечно.

«Сьогодні ми виділяємо з обласного бюджету кошти. А ще цей майданчик увійшов до програми «Велике будівництво». Завдяки цьому в реконструкцію стадіону буде вкладено більш ніж 48,4 млн грн», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Нині підрядники проводять демонтаж та займаються огородженням території.

«Багато років людям обіцяли облаштувати стадіон. За сприяння Президента України Володимира Зеленського мешканці отримають сучасну спортивну локацію. Молодь займатиметься спортом, в неї не буде часу на дурниці. Виховуватимемо спортивну здорову націю українців», – сказав народний депутат України В’ячеслав Медяник.

Загалом користуватися стадіоном зможуть понад 2 тис учнів.

На об’єкті з’явиться велике футбольне поле 105 на 68 м. З професійним штучним покриттям. Три прямі бігові доріжки – кожна 110 метрів у довжину і шириною 1,2 м. Зона воркауту, вуличні тренажери. Криті трибуни на 60 місць. А ще три модульні роздягальні з душовими та санвузлами.

«Робимо вже не перший стадіон. Гарний проєкт, одразу для двох шкіл. Місцеві мешканці, думаю, будуть раді. Та й взагалі я розумію, наскільки важливо розбудовувати спортивну інфраструктуру. У мене син професійний футболіст. Тренувальна база повинна бути високого рівня», – вважає представник будівельної компанії Євген Яковлєв.

Територію озеленять, облаштують потужне освітлення. Пішохідні зони викладуть тротуарною плиткою.

На Дніпропетровщині вже осучаснили стадіони в Перещепиному, Апостоловому, Карпівці. Окрім Дніпра, спортивні локації створюють у Петропавлівці, Божедарівці, Покрові.

Категория: Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: