Skip to content

У парку Новокодацький висадили 151 дерево в рамках двох проєктів #Дніпро_квітучий та Greening of the Planet

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Зо три сотні дерев висадили у парках Дніпра 30 жовтня. Місто приєдналося до акції «Висадження дерев мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet та безстрокового проєкту #Дніпро_квітучий. 

«Акція проходить як в Україні, так і за кордоном. Ми співпрацювали із департаментом парків та рекреації міськради, доєднався бізнес та небайдужі містяни.Цьогоріч ми вийшли невеликою групою, адже карантин, проте ми відчуваємо, що можемо зробити щось важливе та глобальне як для країни, так і світу», – розповів співорганізатор проєкту «Озеленення планети» у Дніпропетровській області Юрій Остапюк. 

Найбільше рослин висадили на території парку Новокодацький – 151. Там висадили скандинавську горобину, катальпи, клени, дуби тощо. «Ми спеціально розробили дендроплан й підбирали насадження, адже цей парк знаходиться на схилі й на піщаному грунті. Надалі дерева даватимуть тінь на головній алеї парку та на дитмайданчиках», – розповіла інженерка  садово-паркового господарства департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Тетяна Демченко.

«Завдяки глобальному екопроєкту та безстроковій акції #Дніпро_квітучий, яку ініційював міський голова Дніпра Борис Філатов, таке висаджування допомагає всім нашим паркам: оновлюється зелений фонд. Ці дерева візьмемо на баланс та доглядатимемо за ними», – додав керівник парку Новокодацький Сергій Матусевич.

Висадила п’ять дерев дніпрянка Інна Власенко: «Я не перший рік висаджую як дерева, так й кущі про місту, адже для мене важливо відновлювати наші зелені зони, а ще й погода сьогодні радує  сонечком, й ми дуже швидко впоралися».

Озеленювали сьогодні й інші парки Дніпра: 

— парк Сагайдак (50 дерев);

— сквер по вул. Ю. Савченка (30 дерев);

— парк Пам’яті та Примирення (31 дерево);

— парк ім. Богдана Хмельницького (25 дерев).

Категория: Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: