Skip to content

На трасі Дніпро-Павлоград ремонтують 16 мостів

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

На трасі Дніпро-Павлоград ремонтують 16 мостів

Трасу Дніпро-Павлоград осучаснюють. Майже всі 63 км автошляху – із новим дорожнім покриттям. Залишилося укласти верхній шар. У розпалі – ремонт 16-ти мостів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дбаємо про те, щоб мешканці області та гості пересувалися безпечними автошляхами. Тривають роботи на трасі Дніпро-Павлоград. Вона – частина найдовшої магістралі в державі М-30 Стрий-Ізварине», – зазначив Валентин Резніченко.

Трасу Дніпро-Павлоград ремонтують за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Триває реконструкція ділянки на під’їзді до Павлограду. Дорогу розширюють. Буде по 4 смуги в обидва боки», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Він додав, що решта магістралі вже із новим покриттям. Нині в лабораторії перевіряють його якість. Після – укладуть верхній шар асфальтобетону.

На трасі Дніпро-Павлоград ремонтують 16 мостів
default

По всій трасі приводять до ладу мости. Вже у роботі 16-ть. На черзі – ще 2.

«Штучні споруди облаштовуємо новітньою гідроізоляцією. Замість застарілої руберойдової використовуємо напилювану. Вона без стиків та швів. Міцна і практична. Вода не затримуватиметься під дорожнім покриттям і не псуватиме його», – розповів начальник ділянки Микола Рубаха.

На трасі Дніпро-Павлоград ремонтують 16 мостів

На під’їздах до мостів посилили покриття. Між шарами проклали гнучку георешітку. Вона не дасть асфальту «просісти». А отже, дорожній одяг прослужить довше.

«Буваємо в різних регіонах країни. І всюди ремонтують дороги. Звичайно, комфортніше стало їздити. Добре роблять», – поділився водій із Харкова Іван Буцький.

«Дуже задоволений, що трасу оновлюють. Чекаємо на завершення ремонту. Тоді все буде супер», – сказав водій із Новомосковська Вадим Гаржий.

На трасі Дніпро-Павлоград ремонтують 16 мостів
default

Траса Дніпро-Павлоград – частина магістралі М-30. Це «Дорога Єдності», що сполучає схід та захід країни.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: