Skip to content

У Дніпрі з’явились незвичні агітаційні плакати

незвичні агітаційні плакати

У Дніпрі з’явилися незвичайні плакати. Містян закликають стерилізувати своїх домашніх улюбленців. «Локацій багато — і біля зооринку, і на набережній, вулицях Уральська, Космічна, проспект Пушкіна та багато інши», — зазначає зоозахисниця Ірина Комісаренко.

Щоденно десятки дніпрян, які не стерилізують своїх домашніх улюбленців несуть потомство своїх вихованців так званим коробочницям, жінкам ,які збирають тварин і начебто прилаштовують в гарні руки.

незвичні агітаційні плакати

«Коробочниця бере за свої послуги гроші .Потім цих тварин набивають у клітки ,де вони сидять на жарі ,холоді ..Хтось помирає від зневоднення ,хтось від голоду чи інфекції .Так ,комусь пощастить та його заберуть ,але не факт ,що він виживе потім .Або інфекція наздожене ,або вб’ють.Адже тварини віддаються аби кому .Тих ,кого не забрали ,в кінці дня просто викидають на вірну смерть -в річку ,в смітники ,в лісосмугу тощо .Таким чином ,щороку в балках ,в лісах ,на сміттєзвалищах продовжують вмирати сотнями ,якщо не тисячами беззахисні цуценята та кошенята ,стаючи жертвами неосвідченності і байдужості громадян .Щоб не прирікати тварин на болісну загибель ,або не стати мимовільними співучасниками шахрайства коробочниць-стерилізуйте своїх вихованців .» — зазначає Ірина.

незвичні агітаційні плакати

Які ж переваги має стерилізація ? Їх безліч:

  • Подовжує життя
  • Знижує ризик онкозахворювань
  • Тваринка не мітить територію
  • Знижується тяга до втечі
  • Від стерилізованої домашньої тварини не з’являться безхатні кошенята та цуценята .

«Нагадаю ,що рішенням Дніпровької міської ради № 72/19 від 13.04.2017р «Правила утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території м.Дніпра » — заборонено розводити тварин які не мають племінної цінності та відповідного племінного допуску до розведення (п.5.11 правил )» — наголошує зоозахисниця.

незвичні агітаційні плакати

Категория: Новости Днепра

Поделиться: