Skip to content

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно

5-9 жовтня у Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса. Захід проходитиме за підтримки програми «Культурна столиця». Фестиваль збере близько 100 учасників з різних країн світу та різних областей України.

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно

«Це знакова подія, присвячена епохальній людині Марлену Матусу. Він мав надзвичайний педагогічний талант та зробив великий внесок у розвиток дитячого анімаційного кіно. Продовжувачі його справи, родина Кучмів, звернулися до нас з ініціативою провести фестиваль, і ми в рамках програми «Культурна столиця» охоче підтримали її», — сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Під час фестивалю визначать найкращі роботи в різних номінаціях. Для гостей проведуть екскурсію містом та майстер-класи. Один з них даватиме відомий мультиплікатор Степан Коваль — автор анімаційного фільму «Йшов трамвай дев’ятий номер».

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно

«Ми отримали більш, ніж 50 робіт у різних номінаціях: анімаційне, ігрове, документальне кіно, соціальні ролики, музичні кліпи, дитячі передачі тощо. Всі вони різноманітні за тематикою, але дуже щирі, як і всі дитячі роботи. Ми сподіваємося, що наші закордонні гості зможуть до нас доїхати, зважаючи на обмеження під час карантину. Також ми точно знаємо, що представники з інших областей України все ж таки будуть», — сказала організаторка  фестивалю Надія Кучма.

За словами художної керівниці цього заходу Світлани Кольцової, фестиваль – це чудова можливість живого спілкування однодумців.

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно

«Ми всі вже скучили одне за одним, тому це велике везіння, що нам все ж таки вдасться провести цей фестиваль наживо. Насолодитися спілкуванням, показати красоти нашого міста, дати можливість дітям виразити себе, послухати їхні думки, поділитися досягненнями та напрацюваннями, і це має бути дуже цікаво. Ми вдячні «Культурній столиці» за таку можливість», — сказала Світлана Кольцова.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: