Skip to content

«Раніше можна було ноги поламати»: у Дніпрі ремонтують внутрішньоквартальні дороги по вулиці Калиновій

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

«Раніше можна було ноги поламати»: у Дніпрі ремонтують внутрішньоквартальні дороги по вулиці Калиновій

У Дніпрі триває ремонт внутрішньоквартальної дороги по вул. Калиновій в районі будинку № 83. Це одна з 250 внутрішньоквартальних доріг, ремонт яких заплановано на 2020 рік. Більше половини вже виконано. Про це під час виїзної наради щодо виконання ремонтних робіт по вулиці Калиновій розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

«Міський голова Дніпра Борис Філатов став ініціатором програми ремонту внутрішньоквартальних доріг у місті, депутати її підтримали. Саме в цьому дворі укладають нове дорожнє покриття, тротуарне покриття, бордюрний камінь. Буде облаштовано асфальтове покриття доріжок, які місцеві мешканці витоптали, тож ми розуміємо, що потреба в цих доріжках є», — каже Антон Андрієнко.

Зокрема, у дворі по вул. Калиновій, № 83 замінять 1,5 тис. квадратних метрів дорожнього покриття, 800 квадратних метрів тротуару та встановлять 1 км бордюрного каменю.

«Демонтажні роботи було розпочато минулого тижня. Усі ремонтні роботи плануємо закінчити приблизно через три тижні», — зазначив заступник начальника управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дмитро Коробов.

Пані Зоя мешкає в цьому дворі вже 20 років. Розповідає, що капітальний ремонт за цей час не проводився жодного разу:

«Раніше тут можна було ноги поламати! Особливо біля нашого під’їзду. Декілька років тому засипали ями, але капітальних робіт не було. Дуже радію, що тепер можна буде комфортно пересуватися своїм двором».

Як каже місцева мешканка Людмила Павлівна, раніше дорога  була погана у дворі:

«Через те, що на дорозі були ями, тут після кожного дощу накопичувалася вода – не проїдеш, не пройдеш. Сусіди зверталися до місцевої влади, нас почули. Я дуже задоволена, що дуже скоро наш двір стане гарним та зручним».

Водночас поруч із цим будинком на Калиновій планують реконструювати сквер. Наразі готується проєкт, який будуть обговорювати з місцевими мешканцями. 

«Місцеві мешканці звернулися із проханням реконструювати цей сквер. Раніше на сесії депутати міськради передали цю територію в комунальну власність, аби тут у майбутньому не з’явилася небажана забудова. Зараз працюємо над проєктом, який обговоримо з місцевими мешканцями, та врахуємо всі їхні побажання», — розповів депутат міської ради Сергій Пустовий.

Категория: Архив, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: