Skip to content

У Дніпрі працюють 164 оператори паркувальних майданчиків

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

оператори паркувальних майданчиків

У Дніпрі працюють 164 оператори паркувальних майданчиків. Це окремі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають послуги паркування. Усі вони були обрані шляхом оголошених міськрадою конкурсів, а також аукціонів на базі системи ProZorro. Завдяки їхній роботі в місті існують 10 714 облаштованих паркомісць, у тому числі 1 055 для осіб з інвалідністю, а в бюджет надійшло за перше півріччя 2020 близько 9 млн грн. Про це розповів під час пресконференції 5 серпня директор комунального підприємства «Міськавтопарк» Дніпровської міської ради Дмитро Омельченко. Він спростував фейки про існування в місті лише одного оператора паркувальних майданчиків.

«У Дніпрі наразі працюють 164 оператори. Всі вони в рамках правил паркування згідно з вимогами благоустрою та нормами ДСТУ облаштовують парковки: наносять розмітку, встановлюють відповідні знаки, обладнання, а також створюють паркомісця для осіб  з інвалідністю. Також вони сплачують податки в бюджет міста. Ще однією з тем, які наразі обговорюють, є скасування платних парковок. Ми маємо розуміти, що такі дії стануть кроком назад, і повернуть нас у часи, коли порядку в паркуванні не було, й автомобілі в місті ставили вільно й не за правилами. Більше того, за це збирали оплату так звані  «паркувальники», і невідомо куди ці кошти надходили», — сказав Дмитро Омельченко.

Також він додав, що основним мотивом платного паркування є зменшення потоку автомобілів у середмісті, що забезпечує більш зручне пересування пішоходів, перевезення пасажирів громадським транспортом, меншу загазованість повітря, збереження цілісності доріг та загалом наведення ладу.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: