Skip to content

У Дніпрі слухачі Університету третього віку вивчають англійську онлайн

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Під час карантину у Дніпрі слухачі Університету третього віку навчаються дистанційно по відеоуроках з різних напрямів, у тому числі і з англійської мови. Так, дистанційні заняття проводяться за допомогою платформи «Zoom», підключитися до якої слухачі можуть з комп’ютера, планшета або смартфона. У цьому допомагають викладачі школи іноземних мов «Шервуд» і співробітники університету.

Навчають життєлюбів англійської, починаючи з алфавіту і до складних речень. Теми занять завжди актуальні. Наприклад, як заповнити анкету персональних даних, як доїхати до місця призначення чи дізнатись у перехожих правильну адресу; правила етикету, висловлювання думок тощо. І все це англійською мовою.

«Слід пам’ятати, що карантин не привід ставити бар’єри до навчання та нових захоплень. Різні напрями та індивідуальний підхід до кожного – ось головний ключ до успіху в засвоюванні знань», – зазначає спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Юлія Довгалюк.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: