Skip to content

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг, які розпочали торік. Наразі до повного оновлення асфальтового покриття готують прибудинкові території на житловому масиві Лівобережний-1. Розпочали з двору біля багатоповерхівки на вулиці Березинській, 27.

«На цій ділянці наразі триває підготовчий етап: знімається старий асфальт, виставляються бордюри. До кінця тижня заасфальтуємо тротуари та підходи до під’їздів, а наступного – зробимо дорогу. Загалом на об’єкті відремонтують 17 тис. квадратних метрів дорожнього покриття. За сприятливої погоди роботи тут закінчать до 10 березня», – розповів директор фірми-генпідрядника Сергій Кіт.

Також він додав, що на дороги вкладають якісний асфальт, який добре зарекомендував себе в експлуатації на попередніх ділянках, де проводилися ремонтні роботи. Окрім того, протягом року фірма-генпідрядник спостерігає за виконаним об’єктом, а в разі виникнення на ньому дефектів, зобов’язується їх ліквідувати.

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг

«Загалом на масиві Лівобережний-1 планується відремонтувати дороги біля 20 будинків. Роботи триватимуть протягом двох місяців. Разом із тим ремонт внутрішньоквартальних доріг триває в інших районах міста, там працюють близько 10 бригад. Загалом цього року планується оновити шляхи у дворах більш ніж 150 будинків. На це з бюджету міста виділено близько 300 млн гривень», – сказав заступник начальника відділу благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

Мешканець житлового масиву Лівобережний-1 Андрій новими дорогами задоволений. Каже: такого масштабного ремонту тут не робили дуже давно.

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг

«За весь час, скільки я тут живу, а це вже близько 30 років, дорогами тут ніхто не переймався. Їх тут просто не було. Величезні ями, в яких утворювалися глибокі калюжі, люди мусили переносити одне одного через них. Тепер це щось зовсім інше!», – розповів чоловік.

Пані Людмила теж тішиться ремонтом доріг. «З осені у нас на масиві роблять ремонти. Дорогу на вулиці Терещенка зробили шикарно! А дітям яка втіха: вони і на велосипедах, і на самокатах каталися. Ми дуже вдячні міській владі за це», – поділилася враженнями жінка.

У Дніпрі продовжуються ремонти внутрішньоквартальних доріг

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: