Skip to content

Тренування у дворах і лекції в школах: у Дніпрі відбудеться Тур здорового способу життя

София Танченко

Тренування у дворах і лекції в школах: у Дніпрі відбудеться Тур здорового способу життя. Новости Днепра

20 квітня у Дніпрі стартує Тур здорового способу життя, який охопить школи та двори міста. Про це під час прес-конференції до Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) повідомив ініціатор проекту «Приїдемо у кожний двір», лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації Street Workout Денис Мінін. Захід відбудеться у Дніпрі вчетверте.

Тренування у дворах і лекції в школах: у Дніпрі відбудеться Тур здорового способу життя. Новости Днепра

«Тур здорового способу життя (ЗСЖ) – це приїзд і спільна робота великої команди професіоналів спортивної галузі у дворах і школах міста. Ми організовуємо флешмоби, проводимо тренування для дітей і дорослих – у формі гри та інтерактивні, показуємо, як правильно користуватися вуличними тренажерами, які встановлюють на нових спортивних майданчиках, і даємо рекомендації для уникнення травм. У школах ми спілкуємося з учнями всіх класів. Говоримо про здоровий спосіб життя, правильне харчування, про шкоду від вживання наркотиків, алкоголю, куріння цигарок, вейпів, кальянів. Водночас ми проводимо у школах уроки фізкультури та показуємо альтернативні тренування. Під час попередніх турів ми об’їхали трохи більше 30% дворів міста. Цього року за підтримки Дніпровської міської ради плануємо приїхати в усі двори та відвідати якомога більше шкіл», – розповів Денис Мінін.

Також він додав, що головна мета цього проекту – отримати зворотний зв’язок від батьків. Саме вони залишають відгуки у соцмережах про те, що діти змінюються, починають стежити за собою, ведуть здоровий спосіб життя, тренуються та стають сильнішими.

«Ми стартуємо на житловому масиві Перемога 20 квітня, о 13:00. За два тижні ми складемо повний перелік усіх місць, які збираємося відвідати. Нам цікаво приїздити туди, де ми потрібні. Тож я звертаюся до всіх мешканців міста, щоб вони писали нам у соцмережах, де нас хочуть бачити. Таким чином ми створимо графік разом і отримаємо найкращий результат», – закликав Денис Мінін.

Більше інформації щодо Туру ЗСЖ можна дізнатися тут.

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: