Skip to content

Афера года: от имени главы облсовета Днепра работали онлайн-вымогатели (Фото)

Ростик Петровский

Ростик Петровский

В Днепре произошел резонансный случай. Онлайн-аферисты начали вымогать деньги у днепрян от имени главы Днепропетровского областного совета Глеба Прыгунова. В социальных сетях люди начали массово писать чиновнику и предупреждать об аферистах. Об этом корреспондент «НМ» узнал у Глеба Прыгунова на странице в Facebook.

Афера года: от имени главы облсовета Днепра работали онлайн-вымогатели. Новости Днепра

Аферисти вдаються до все більш зухвалих афер.

Вчора від мого імені шахраї просили в голів районних рад перевести на картку гроші. Нібито в мене якийсь форс мажор і я позичаю гроші. З початку керівникам районів телефонував вигаданий помічник, потім навіть «я». Коли шахраї зрозуміли, що мій голос по телефону впізнають люди, вони вдалися до переписки вайбером…
Хочу попередити всіх: по-перше, я особисто знайомий і плідно спілкуюся з кожним головою райради, ОТГ, майже кожного міста. Всі вони знають особливості мого спілкування, всі вони знають моїх помічників, мій номер мобільного не змінюється багато років поспіль. По-друге, який би форс мажор в мене не трапився, я не буду позичати гроші в своїх колег та підлеглих! Тому будь-які афери з «позичанням» грошей не пройдуть!

До речі, вже зараз з’ясоване місце, встановлена адреса, звідки телефонували та вели переписку. Невдовзі, сподіваюся, шахраї будуть знайдені і покарані.
До всіх пересічних громадян звертаюся, будьте уважні!, — написал Глеб Прыгунов.

Афера года: от имени главы облсовета Днепра работали онлайн-вымогатели. Новости Днепра

Афера года: от имени главы облсовета Днепра работали онлайн-вымогатели. Новости Днепра

Добавим, что подобные сообщения получили как минимум 9 человек из мессенджера главы облсовета. «НМ» советуют днепрянам быть внимательными и не поддаваться на провокации активистов.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , , ,

Поделиться: