Skip to content

У Дніпрі відбудеться прем’єра українського мультфільму «Руслан і Людмила»

Кристина Гришанова

Кристина Гришанова

У Дніпрі відбудеться прем'єра українського мультфільму «Руслан і Людмила». Новости Днепра

7 березня у Дніпрі в кінотеатрі «Мультиплекс» відбудеться прем’єра українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Про це повідомляє прес-служба телеканалу «Інтер».

У центрі сюжету стрічки – часи королів, лицарів і магії. Дія розгортається в спальному районі Києва – на Троєщині. Руслан – бродячий артист. А Людмила – примхлива, але смілива принцеса. І саме вона впала у око негіднику Чорномору, який хоче продовжити своє життя через любов красуні. Свої голоси головним героям подарувала група «Время и стекло».

— Мережа кінотеатрів «Мультиплекс» вірить в перспективи національного продукту, тому надає активну підтримку українському кіно. 7 березня на екрани виходить український анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». І ми не могли не підключитися до підтримки мультфільму – проводимо рекламну кампанію, заходи в соціальних мережах. Ми постійно проводимо подібні активності і привчаємо глядача до українського продукту, – розповів комерційний директор мережі «Мультиплекс» Віталій Писаренко.

Мультфільм про Руслана і Людмилу обіцяє стати однією з найяскравіших картин українського виробництва за підсумками 2018 року.

У Дніпрі відбудеться прем'єра українського мультфільму «Руслан і Людмила». Новости Днепра

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: