Skip to content

Дніпру повернули стратегічно важливий об’єкт

Шумская Елизавета

Шумская Елизавета

Першим заступником прокурора Дніпропетровської області Романом Сосковим подано позов в інтересах держави в особі Кабінета Міністрів України та державного підприємства “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Я. Ю. Осади” (скорочено ДП “НДТІ”).

Наразі Господарським судом міста Києва відкрито провадження, де й розглядається дана справа. Нагадуємо, що директор ДП “НДТІ” Радомир Король після свого призанчення на початку 2016 року ініціював одразу ж аудіт з боку Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), керованого Степаном Кубівим і якому підпорядкований інститут. Фахівцями МЕРТ було виявлено махінації при відчуженні майна. Після цього 10 червня 2016 року Слідчим Управлінням прокуратури Дніпропетровської області було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України за фактами незаконного відчуження нерухомого майна ДП “НДТІ”. Доречно зауважити, що справа знаходиться під особистим контролем Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Міський Голова Дніпра Борис Філатов також особисто сприяє в розслідуванні і поверненні державного майна. Після тривалої перерви, спричиненої намаганнями затягнути справу з боку скандальних фірм-“власників” державної нерухомості, суд перейшов до розгляду позовних вимог Прокуратури по суті.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: