Skip to content

Міністр інфраструктури прибув у Дніпро в плацкарті

Шумская Елизавета

Шумская Елизавета

Сьогодні, 27 липня, з робочим візитом в Дніпро прибув міністр інфраструктури України Володимир Омелян. У Дніпро він дістався на плацкарті. На своїй сторінці Fecebook міністр висловив свої зауваження з приводу якості обслуговування Укрзалізниці. І зазначив, що реформи підуть швидше, якщо чиновники почнуть їздити плацкартом. 

«Подорож до Дніпра і області розпочали вчора з Київ-Пасажирського.

Спеціально взяв плацкарт і, традиційно, без попередження (Володимир Бойко — я завжди тримаю своє слово! Наступного разу поїдемо плацкартом із новим очільником УЗ, аби дискусія була не скільки мільйонів зарплати він має отримати, а який сервіс отримують пасажири залізниці!)
Як на мене, добра ідея, щоб чиновники їздили плацкартом, тоді реформи підуть швидше.

Вагони оглянув усі. Після ремонту, чисті.
З мінусів — волога білизна і нестерпна задуха на початку подорожі. Зате потім кондиціонери працювали, половина туалетів — навіть вакуумні. Шкода, що історії, як ми будемо подавати на перон охолоджені вагони влітку і теплі — взимку, так і залишилися казками. На жаль, на вокзалах далі безлад, який нагадує ранній Шанхай, а не Європу чи хоча б Польщу.

Згадав із вдячністю вчорашню зустріч і довгу розмову із Юрієм Луценко. Окрім того, що домовилися спільно з ГПУ навести порядок на УЗ, Генеральний прокурор повідомив про заплановані конфіскації додаткових коштів банди Януковича. Будемо разом добиватися, щоб частину з них віддали на оновлення рухомого пасажирського складу Укрзалізниці. Українці заслуговують на поїздки в сучасних комфортних умовах!», — пише Володимир Омелян на своїй сторінці.

Фото зі сторінки Володимира Омеляна

Категория: Архив, Новости Днепра, Новости политики Днепра

Метки: , ,

Поделиться: