Skip to content

«Особливі» діти Дніпра підуть до загальноосвітніх шкіл

Ростик Петровский

Ростик Петровский

«Особливим» дітям, які змушені займатися з вчителями індивідуально, створять всі необхідні умови для адаптації в звичайних школах. Про це повідомляє прес-служба  ДніпроОДА. 
За словами Юрія Голика, Дніпропетровська область стала одним з пілотних регіонів, в яких реалізується масштабний проект з впровадження інклюзивної освіти. Це — європейський підхід, коли діти з особливими потребами не відштовхуються суспільством, а максимально до нього залучаються.

Спеціально для таких дітей в п’ятдесяти школах області цього року відкриють медіатеки — сучасні бібліотеки з креативним дизайном, книжковими полицями з цікавою літературою, комп’ютерами і зоною відпочинку.

Вперше в Україні на Дніпропетровщині в одній зі шкіл з’явиться і ресурсний кабінет — кімната, де особливі діти можуть відпочивати і займатися з корекційними педагогами чи батьками. Модульні меблі дозволять обладнати зони для індивідуального і групового навчання.
Надалі такі ресурсні кабінети планується створювати у всіх школах, де навчаються діти з особливими потребами.

За словами Юрія Голика, серед таких дітей дуже багато талановитих і творчих особистостей, яким потрібно дати шанс на повноцінне життя в суспільстві. В Європі це вже давно стало цивілізованою нормою, тепер такий підхід впроваджується і у нас.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: