Skip to content

Кредитних шахраїв затримали у Дніпрі

Марианна Стец

Марианна Стец

Прокуратура №3, Управління СБУ в Дніпропетровській області та Дніпровський відділ поліції ГУ НП в Дніпропетровській області припинили діяльність кредитних шахраїв

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Група злочинців, вдаючи з себе кредитну компанію, грабувала громадян протягом 2015-2017 років. За цей час вони ошукали більше тисячі громадян на суму понад мільйон гривень. Зловмисники діяли не лише в Дніпрі, але й по всій Україні. Щоб виманити в людей гроші, вони створили цілу схему. Перед укладанням договору кредитування, вимагали покласти від 2 000 до 10 000 гривень на рахунки неіснуючої страхової компанії. Обіцяли, що цю суму в подальшому буде повернуто разом із нарахуванням кредитних коштів на особисті рахунки громадян.

Довірливі люди перераховували свої гроші на рахунок злочинців. Потім, звичайно ж, не отримували ніякого кредиту. Сплачені кошти їм теж не повертали.

Зараз двом зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах за ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зараз розшукуються інші учасники групи.

Категория: Архив, Криминал, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: