Важкоатлети Дніпропетровщини здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті України

Марианна Стец

Спортсмени Дніпропетровщини здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Про це повідомили в управлінні молоді й спорту Дніпропетровської ОДА.

Змагання проходили в Запоріжжі. У них взяли участь 250 юніорів з різних регіонів.

Важкоатлет з Павлограду Дмитро Сухоцький виборов перше місце у ваговій категорії до 62 кг. Свою спортивну майстерність він довів на Чемпіонаті України.

Спортсмен із Дніпропетровщини у ривку штанги переміг із результатом 111 кг. А в поштовху успішно підкорив снаряд вагою 137 кг і забезпечив собі чемпіонство. Сума двоборства – 248 кг.

Третю сходинку п’єдесталу у цій же ваговій категорії посів криворізький спортсмен Денис Герак.

На Чемпіонаті України за перемогу змагалися 250 спортсменів з різних областей віком до 20 років. Дніпропетровщину представляли п’ять важкоатлетів.

Під час національної першості вперше проводився відкритий всеукраїнський турнір пам’яті Леоніда Жаботинського (дворазового олімпійського чемпіона з важкої атлетики, чемпіона світу і Європи, п’ятиразового чемпіона СРСР).

Категория: Новости Днепра, Новости здоровья Днепра