Skip to content

Співробітники Головного управління відвідали музей подвигу АТО (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

Сьогодні співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відвідали музею громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини, розташований на території історичного музею в місті Дніпро.

Про це повідомили в прес-службі відомства.

Цей перший в Україні музей АТО розповідає про подвиг героїв в боротьбі за незалежність нашої держави. У його внутрішній експозиції представлені улюблені речі військових, фотографії, ордени, форма та єдиний в області мультимедійний екран, який створює «ефект присутності».

Для групи рятувальників провели екскурсію трьома залами та докладно розповіли про синів Дніпропетровщини, які захищають мир на Сході України, про волонтерів, медиків, журналістів, капеланів й усіх небайдужих городян Дніпропетровщини, які допомагають військовим в прикордонному регіоні.

В саме серце вражає відвідування мультимедійного залу та перегляд документального відео про війну на Сході України. В рамках патріотичного виховання рятувальники з усієї області відвідують цей музей, і кожен виходить з нього вже іншою людиною.

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: ,

Поделиться: