Skip to content

Нащадок легендарного авіаконструктора привітала мешканців геріатричного пансіонату  у Дніпрі з днем Св. Миколая (ФОТО)

Людмила Гейко

Людмила Гейко

У понеділок, 19 грудня, нащадок легендарного авіаконструктора Ігора Сікорського Елеонора Меретова (Сікорська) відвідала у Дніпрі геріатричний пансіонат та привітала його мешканців із святом Св. Миколая.
Ігор Сікорський – рідний дядько Елеонори, був творцем першого у світі чотиримоторного літака, важкого чотиримоторного бомбардувальника і пасажирського літака «Ілля Муромець», а також трансатлантичного гідроплана.

«Ми з чоловіком 7 років прожили в Азербайджані під час війни, тому я не з чуток знаю, як людям потрібна допомога, у тому числі, моральна, коли в крайні йдуть бойові дії. Сьогодні до пансіонату я привезла єдину у світі копію наскального зображення Ісуса Христа, репродукції цього чудотворного зображення ми подаруємо людям, які знаходяться у геріатричному пансіонаті на лікуванні», — розповіла Елеонора Меретова (Сікорська).

Довідка: Дніпропетровський геріатричний пансіонат — одна з найбільших установ в Україні, яка обслуговує пристарілих, інвалідів та громадян з психічними захворюваннями, які потребують сторонньої допомоги.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: