Skip to content

Розкрадання бюджетних коштів на Дніпропетровщині

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%8b

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області виявили та задокументували факт розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах при будівництві трубопроводу водопостачання.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції України в Дніпропетровській області.

Відкрито кримінальне провадження.
Об’єктом бюджетного фінансування — майже 6 мільйонів гривень — стало будівництво трубопроводу водопостачання двох сіл м. Павлограду.
Будівельно-монтажні роботи здійснювало дніпровське підприємство, з яким було підписано відповідний договір.
У грудні 2013 року посадовими особами підприємства-виконавця робіт та відповідальними за технічний нагляд особами, було підписано акти виконаних робіт, до яких внесено неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, які фактично дороблені не були.
Таким чином, через завищення обсягів фактично проведених робіт, було здійснено розкрадання бюджетних коштів на суму понад мільйон гривень.
За даним фактом слідчим відділом Дніпровського ВП ГУНП області відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Наразі встановлюються особи, які можуть бути причетними до вчинення даного кримінального правопорушення, якість та обсяг виконаних робіт.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 8-ми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Слідчі дії тривають.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: