Skip to content

З початку року на пожежах загинуло понад 1400 осіб

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%bfВ осінньо-зимовий період значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, внаслідок яких знищується не лише майно громадян, але й, що найголовніше — гинуть люди.

Про це повідомили в прес-службі ДСНС України в Дніпропетровській області.

Так, з початку року в Україні виникло 68 тис. 892 пожежі, з яких 24 тис. 615 — у житловому секторі. Кількість загиблих на пожежах вже сягає 1 тис. 403 осіб, а постраждалих — 1 тис. 083.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

%d0%bf2

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

не паліть у ліжку;

-дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;

-використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;

слідкуйте за станом та справністю електромережі;

-у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

— намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Шановні громадяни! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Поделиться: