Skip to content

Перший в Україні різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів

Юлия Мухина

Юлия Мухина

??????????????????????????????????????????????????????????

Класична музика, віденський вальс та святкова атмосфера. Перший в Україні різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів «Мужність та грація» пройде на Дніпропетровщині. Протягом 2 місяців бажаючі позмагатися за звання кращої танцювальної пари будуть вивчати рухи класичного вальсу. Перші 30 учасників вже записалися на бал. Реєстрація продовжується.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

24 грудня в ДК «Шинник» у Дніпрі пройде перший в Україні різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів. Учасники змагатимуться за звання кращої танцювальної пари. На переможців чекають винагорода та призи. На всіх учасників – гарні та незабутні емоції.

Бал «Мужність та грація» пройде у віденському стилі. Лунатиме класична музика, танцюватимуть віденський вальс, полонез, танго. Виступатимуть як новачки – бійці АТО, волонтери, так і майстри танцю. Для всіх гостей заходу – майстер-класи, фуршет та концерт.

«Реабілітація бійців – це не лише лікарні, санаторії та спілкування з психологами. На Дніпропетровщині окрім цього застосовуємо і нетрадиційні підходи. ДніпроОДА організувала першу в Україні спартакіаду для бійців АТО й волонтерів та багато різноманітних спортивних змагань. У грудні проведемо перший в Україні різдвяний бал «Мужність та грація», — наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Протягом 2 місяців учасники балу вивчатимуть класичні танці разом з професійними хореографами клубу «Гармонія».

«Наш клуб виконає на балу показові номери, а також підготує хлопців та дівчат до балу. Оскільки це класичний бал, то зрозуміло готуватимемо віденський вальс, полонез, танго. Це класика. З практики знаю, щоб навчити пару правильно та красиво танцювати потрібно 5 занять. Якщо учасники будуть ходити регулярно на репетиції, результат буде. І бал пройде на відмінно», — зазначив художній керівник танцювального клубу «Гармонія» Олег Петровський.

Зареєструватися до участі у різдвяному балі «Мужність та грація» можна за посиланням —https://docs.google.com/…/1FAIpQLSenDY59R-Trs6FlD4…/viewform або у Центрі допомоги бійцям АТО та їх рідним при Дніпропетровській ОДА. Його адреса – м. Дніпро, пр. Поля,1 (колишній пр. Кірова), Дніпропетровська ОДА, 1 поверх. Телефон — (056) 742-86-62.

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: 

Поделиться: