Skip to content

Жителів Дніпра запрошують на новий етно-фестиваль

Марианна Стец

Марианна Стец

8 жовтня з 11.00 у Придніпровську відбудеться фестиваль «Сірко-Фест-2016»

Відбудеться фестиваль при в’їзді у Придніпровськ (зелена зона біля церкви). Таке місце обрано не просто так. У 1657 році величний отаман Сірко розбив тут 30-тисячне татарське військо.

kseniya-lutitska– На проведення заходу нас надихнув «Самар-Дніпро-Фест», який провели наші колеги, – зізнається організатор фестивалю Ксенія Лутицька. – Хочеться, щоб люди надихнулися величчю історичного місця. Це одна з його цілей – соціалізація сиріт. Ми запросили близько 150 дітей із інтернату. Для них це велика подія, якої вони з нетерпінням очікують. Також на «Сірко-Фесті» в нас буде велика волонтерська локація, адже ми хочемо нагадати, що за триста кілометрів ідуть бойові дії.

На фестивалі буде кілька локацій: анімаційна, спортивні майданчики, майстер-класи з гончарного мистецтва та виготовлення ляльок-мотанок, фудкорт і великий ярмарок. До 18.00 на сцені виступатимуть дитячі творчі колективи міста. З 18.00 до 21.00 – рок-гурти, в тому числі відомий колектив «Кімната Гретхен». Також організатори запросили представників організації «Street Workout», які проведуть майстер-класи з воркауту.

Ще один із найцікавіших заходів – шоу козаків.

andrij-sushko– Ми хочемо розповісти молодому поколінню про українську культуру, – розповідає учасник фестивалю Андрій Сушко (козак Лютий). – Ми презентуємо вогняне шоу, бойові розваги, готуватимемо традиційну їжу – куліш і вареники.

oleksandr-marchenko– Ще одна особливість фестивалю в тому, що там не буде ніяких алкогольних напоїв, – додає організатор фестивалю Олександр Марченко. – Це буде чудовий сімейний захід.
Вхід на «Сірко-Фест» вільний.

Маріанна Стець, фото автора

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: ,

Поделиться: