Skip to content

Наша поліція нас береже — на День міста городян охоронятимуть близько тисячі правоохоронців

Юлия Мухина

Юлия Мухина

politsiyaВихідними наше місто відсвяткує свій день народження. Цього разу вперше з новим ім’ям — Дніпро. В ці дні правоохоронці перейдуть на посилений режим охорони правопорядка.

Про це на брифінгу в ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області розповів начальник відділу Дніпровського ВП Максим Джихура.

«Міським відділом Нацполиції розроблений план охорони всіх заходів, тим паче, що їх запалновано дуже багато. При чому, не тільки в місті, а й за його межами. Сил та засобів забезпечити ці події порядком нам вистачає», — зазначив Максим Джихура.

Протягом двох вихідних слідкувати, щоб містянам ніщо не заважало святкувати, додатково будуть майже тисяча правоохоронців. До охорони громадського порядоку притягнуты також внутрішні війська, групи полыцыъ особового призначення та курсанти університету внутрішніх справ.

Розпиття в громадських місцях алкогольних напоїв забороняється також, як і паління. На перший раз поліцейські зроблять зауваження, а на другий — складуть адмінпротокол.

Максим Джихура звертає увагу містян та гостей міста на дотримання загальних правил поведінки в суспільстві. Поліція просить не порушувати громадський порядок. При виникненні конфліктних ситуацій, звертайтесь до поліцейських, або за номером 102.

Зараз не можна виключати факти провокацій та терактів. Тому необхідно звертати увагу свою й правоохоронців на підозрілі предмети та підозрілих людей.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: