Skip to content

Нацгвардійцям Дніпра влаштували концерт (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

нацццДо Дніпровського конвойного батальйону  Національної гвардії України завітав творчий колектив «Колорит»  під керівництвом художнього керівника Людмили Литовченко із концертною програмою.

Про це поідомили в прес-службі Нацгвардії України.

наццц2

Левову частину глядачів склали строковики частини. Військовослужбовці з радістю та оплесками зустрічали виконавців. Для гвардійців прозвучали українські народні та патріотичні пісні, а також пісні про кохання, які навіяли теплі спогади про коханих дружин та дівчат, що чекають бійців вдома. По закінченню концерту гвардійці щиро дякували артистам за подароване задоволення.

наццц3

«Хотілось би, щоб артисти регулярно відвідували нас з концертною програмою, а ми таким чином відволікались від тяжких буднів військової служби”, — зауважив солдат Іван Нагорний.

Капітан Сергій Шевченко вручив музичному колективу грамоту та подякував артистам за підняття бойового духу та надання заряду позитиву військовослужбовцям. Офіцер підкреслив:

«Ви подарували нам сьогодні незабутні враження, безліч позитивних емоцій і віру у світле майбутнє нашої Батьківщини та розвиток Національної гвардії України».

Потім для артистів провели невелику екскурсію, під час якої гості дізнались про історію частини.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: