Дніпропетровець отримав дві медалі у Лондоні

Екатерина Крылова

Співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України виборов дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

Про це повідомили в прес-службі ДПтС в Дніпропетровській області.

У Центрі Акватика (Лондон, Велика Британія) відбувся чемпіонат Європи з водних видів спорту в категорії «Masters», в якому у складі збірної команди України взяв участь співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально-виконавчої служби України Сергій Бабкін.

lac16Представник Дніпропетровщини виступив у віковій категорії 45-49 років та посів четверті місця у запливах на 50 і 100 метрів на спині та другі місця в естафетах чотири по 50 метрів кролем і комбінованим стилем.

Спортсмен зробив свій внесок у перемогу української команди, котра посіла п’яте місце у загальнокомандному заліку.

Категория: Новости здоровья Днепра