Skip to content

Стрімкі пологи: у Дніпропетровській області 36-річна жінка народила сьому дитину вдома

Ксения Куземко

У Васильківській громаді парамедикиня допомогла народитися третій дитині в одній родині. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.

Виклик, який спершу виглядав як чергова професійна задача, перетворився на зворушливу історію, що вкотре підтвердила готовність медиків діяти в будь-яких умовах.

36-річна жінка готувалася народити сьому дитину, однак пологи розпочалися стрімко і не залишили часу на дорогу до лікарні. Бригада екстреної медичної допомоги оперативно прибула на виклик і прийняла пологи просто вдома. Завдяки злагодженим та професійним діям команди на світ з’явився здоровий хлопчик.

Стан новонародженого оцінили у 9–10 балів за шкалою Апгар, що свідчить про добрий стан немовляти після народження.

Раніше ми писали, на Дніпропетровщині батько прийняв пологи вдома під керівництвом медиків.

Ми писали, партнерські пологи у Дніпрі: як родини долають страхи і міфи.

Ми повідомляли, передчасні пологи та війна: як у Дніпрі рятують малюків.

Категорія: Новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: