До Дніпра 29 листопада повернулися 198 дітей, які відпочивали в таборах «Артек Прикарпаття» та «Соколята» у Львівській області. Їхня поїздка відбулася в межах міської програми розвитку освіти та передбачала активний відпочинок зі спортивними, культурними й творчими заходами. Ініціатива мера Бориса Філатова забезпечує безкоштовні двотижневі зміни для дітей учасників бойових дій та загиблих військових. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на пресслжбу міської влади Дніпра.
«Сьогодні ми зустрічали два потяги. З відпочинку у таборі «Соколята» повернулось 106 дітей, з «Артеку Прикарпаття» – 92. Загалом за ініціативи мера Філатова у таборах «Артек Прикарпаття» і «Соколята» безкоштовно відпочили вже 2050 дітей учасників бойових дій чи загиблих захисників з Дніпра. До кінця року планується ще два заїзди в табір «Соколята», – зазначила завідувачка сектором безпеки життєдіяльності управління загальної середньої освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Марина Бойко.

Також вона зазначила, що програму нещодавно розширили, і тепер нею можуть скористатися діти з багатодітних родин.
Батьки та діти позитивно оцінюють поїздки. Один із батьків, Володимир, розповів, що дізнався про можливість від класної керівниці й одразу вирішив скористатися шансом.
Він подякував міській владі за якісний відпочинок доньки, яка вперше поїхала без батьків та залишилася задоволеною. Схожі враження поділила й 13-річна Аліна, зазначивши, що отримала багато позитивних емоцій та із задоволенням поїхала б ще раз.


Раніше ми писали, Дніпро з офіційним візитом відвідав заступник Посла ЄС в Україні Гедимінас Навіцкас.



