Skip to content

У Дніпрі змінив адресу хаб для ВПО з Покровської громади: де тепер знаходиться

Гуманітарний хаб «Ми — Донеччина», що працює у Дніпрі для внутрішньо переміщених осіб із Покровської громади, переїхав на нову адресу. Про це повідомили у пресслужбі Покровської міської військової адміністрації, передає «Наше місто»..

Раніше хаб приймав громадян у будинку №56 на вулиці Антоновича, де також розташоване управління соціального захисту населення Покровської міської ради.

Але відтепер гуманітарний хаб можна знайти за адресою: м. Дніпро, вул. Кавалерійська, 9.

На новій локації свою діяльність продовжує і Комітет самоорганізації населення, який забезпечує підтримку переселенців за кількома напрямами:

  • видача довідок;
  • надання консультацій для ВПО;
  • організація видачі гуманітарної допомоги.

Детальну інформацію щодо роботи хабу можна отримати за телефоном: +38 (099) 16-34-408.

«Місто Дніпро залишається надійним прихистком для жителів Покровської громади, а структурні підрозділи Покровської міської військової адміністрації продовжують працювати задля підтримки наших громадян, які були вимушені покинути домівки через війну»,  — зазначили у Покровській МВА.

Нагадаємо, Нацбанк планує запровадити нові ліміти на карткові операції: кого торкнуться обмеження.

Раніше ми писали: В Україні зросла середня зарплата: скільки отримують на Дніпропетровщині.

Читайте також: Які документи необхідні для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Фото: з відкритих джерел.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , , , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: