Skip to content

Окупанти вдарили безпілотниками по дитячому садочку у Харкові: є поранені діти

Сьогодні вранці внаслідок удару ворожого безпілотника по одному з дошкільних закладів Харкова загинула одна людина, семеро отримали поранення. Про інцидент повідомив Президент України. Усі діти з садочка евакуйовані в укриття, їм і постраждалим надають медичну допомогу, пише «Наше місто».\

За повідомленням мера Харкова Ігоря Терехова, серед постраждалих є і діти.

«Влучання у приватний дитячий садочок у Холодногірському районі, є поранені діти. На місці удару – пожежа», – йдеться у дописі.

За офіційними повідомленнями, удар стався після ночі масованих атак на місто. На місці працюють рятувальники й медики, підрозділи ДСНС локалізують пожежу та розбирають завали. За попередніми даними, у багатьох евакуйованих фіксують гостру реакцію на стрес.

Президент висловив співчуття рідним загиблого та різко засудив атаку. В офіційному дописі наголошується, що «немає і не може бути жодного виправдання удару дроном по дитячому садку», а також висловлено думку про необхідність жорсткої відповіді ворогу. Цитата й оцінки містяться в повідомленні Президента.

Міська та обласна влада уточнюють інформацію про постраждалих і працюють над координацією допомоги сім’ям. Поряд із закладом пошкоджені фасади й вибиті вікна сусідніх будинків; служби продовжують оглядати місце події.

Слідчі та експерти документують наслідки атаки; розслідування триває. Місто закликає мешканців зберігати спокій і дотримуватися вказівок надзвичайних служб.

Нагадаємо, Масована атака на Дніпропетровщину: ППО збила 42 безпілотники.

Раніше ми писали: «росія зруйнувала мій дім і забрала життя доньки»: історія переселенки з Гуляйполя, яка евакуювалася до Дніпропетровщини.

Читайте також: Відомий ресторатор та шеф-кухар став на захист країни: історія захисника з РУ ТрО «Схід».

Фото: Zelenskiy / Official; Харківська ОВА.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: