Skip to content

ОФІЦІЙНО Лідери майбутнього: у Дніпрі триває набір до унікальної школи громадянської активності

Лідери майбутнього: у Дніпрі триває набір до унікальної школи громадянської активності

У Дніпрі стартував новий етап «Школи громадського діяча» — проєкту, який допомагає молоді здобути практичні навички лідерства та самоврядування. Захід проходить за підтримки міської влади, передає «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Освітньо-практична ініціатива передбачає чотириденний інтенсив, що поєднує тренінги, командну роботу та моделювання діяльності громадської організації. Участь у проєкті беруть 60 молодих людей, яких обрали за результатами анкетування та співбесіди.

«Учасники об’єднуються в команди по 10 осіб із чітким розподілом ролей: лідер, секретар, фандрайзер, менеджер, комунікатор і креатор. Завдання максимально наближені до реального життя — обмежений час, складні рішення, необхідність ефективної комунікації. Це не просто теорія — це практика, адаптована до умов реального функціонування громадських організацій», — розповіла голова ГО «Розвиток молоді» Вікторія Щегельська.

До організації долучився й Молодіжний центр міста. За словами голови ГО «Студентство Дніпра» Марії Волошиної, формат заходу — це симуляційна гра, у якій учасники створюють команду, розробляють власну ініціативу й презентують її.

«Це не серія лекцій, а повноцінна симуляційна гра. За чотири дні учасники проходять шлях від створення команди до презентації власної громадської ініціативи. Це чудова можливість для молоді не лише здобути нові навички, а й знайти однодумців і професійні зв’язки. Участь повністю безкоштовна, усі витрати покриває організатор. Реєстрація ще триває, але вільних місць залишилося небагато», — зазначила вона.

Підтримку проєкту надає Дніпровська міська рада. За словами представника управління внутрішньої політики Андрія Торопова, уже профінансовано 10 молодіжних проєктів, а ще два — на черзі. Загалом на реалізацію таких ініціатив передбачено 3 мільйони гривень із бюджету міської громади в межах Програми розвитку місцевого самоврядування на 2021–2025 роки.

«Ми розуміємо важливість формування покоління лідерів, які в майбутньому братимуть на себе відповідальність за розвиток міста й країни», — зазначив головний спеціаліст відділу внутрішньої політики управління внутрішньої політики та розвитку місцевого самоврядування департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Андрій Торопов.

Подати заявку на участь у «Школі громадського діяча» ще можна, заповнивши анкету за посиланням: Google-форма для реєстрації

Нагадаємо, КП “Теплоенерго” отримало новий самоскид від уряду Японії для ефективних ремонтних робіт.

Раніше ми писали: Комфортний і безпечний міський простір: у Дніпрі ремонтують ключову ділянку Воскресенської.

У Дніпрі на ж/м 12-й квартал запрацювали 10 камер вуличного відеоспостереження.

У Дніпрі планують запровадити нові правила для електросамокатів.

Ми писали про те, що в Дніпрі за заявками жителів освітили тротуар між гуртожитками на вулиці Караваєва.

Фото: Валерій Кравченко, прес-служба міськради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: