Skip to content

У Павлограді потужний смерч пошкодив будинки та повалив дерева

У Павлограді потужний смерч пошкодив будинки та повалив дерева

9 травня у Дніпропетровської області пронісся потужний смерч, який завдав значних збитків у місті. У Павлограді негоду були пошкоджені дахи будинків, повалені дерева перекрили дороги та пошкодили автівки, передає «Наше місто» з посиланням на ДСНС Дніпропетровщини.

Ураган у Павлограді зірвав конструкції з дахів двох п’ятиповерхових будинків. Дерева падали на проїжджу частину, пішохідні зони, автомобілі та житлові будинки.

Для ліквідації наслідків негоди залучили 17 рятувальників і 5 одиниць техніки ДСНС. За допомогою спецобладнання вони розпиляли та прибрали 11 аварійних дерев, звільнили вхідні групи багатоповерхівок і проїжджі частини, а також демонтували небезпечні залишки пошкоджених дахів.

За попередніми даними, внаслідок стихії ніхто не постраждав.

Нагадаємо, к Дніпрі на Донецькому шосе на прохання місцевих мешканців ремонтують колектор.

Раніше ми писали: 12 травня у Дніпрі стартує критично важливий ремонт колектора на Слобожанському проспекті.

Читайте також: У Дніпрі ОСББ селища Авіаторське демонструють приклад ефективного співфінансування.

Фото: ДСНС.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: