
Мешканка Дніпра втратила улюблену кішку після операції у ветклініці. Лікарі виправдовувалися, що власниця була поінформована про можливі ризики. Про те, як завершилася ця сумна історія, читайте у матеріалі «Наше місто» з посиланням на «Дніпро Оперативний».
Операція мала врятувати кішку
У квітні 2023 року жителька Дніпра помітила, що її кішка, яку вона вважала членом родини, почала погано почуватися. Стурбована, вона звернулася до ветеринарної клініки. Після обстеження фахівці виявили у тварини грижу.

У ветклініці зробили операцію, але це не врятувало кішку.
Лікарі порадили провести операцію та залишити кішку на триденне спостереження у стаціонарі. Жінка погодилася на процедуру, сплативши понад 23 тисячі гривень за обстеження, хірургічне втручання та перебування улюблениці у клініці.
Наступного дня після виписки кішка, на жаль, померла. Засмучена власниця вирішила з’ясувати, що стало причиною трагедії, і замовила розтин, який коштував їй ще 2500 гривень.
Згідно з результатами експертизи, смерть тварини настала через гостру серцево-легеневу недостатність, спричинену потраплянням шлункового вмісту в легені під час післяопераційного відновлення. Фахівці Дніпровського державного аграрно-економічного університету зазначили, що шви були накладені коректно, а явних помилок у діях ветеринарів не виявлено.
Суд вирішив, що лікарі не винні
Попри ці висновки, власниця вважала, що смерть кішки настала внаслідок неналежної роботи ветеринарів — під час самої операції або в період післяопераційного догляду. Вона подала до суду, вимагаючи від клініки понад 53 тисячі гривень компенсації.
Втім, у клініці наполягали, що діяли професійно, дотримуючись ветеринарних стандартів. Лікарі також звернули увагу, що жінка підписала інформовану згоду на операцію, у якій були вказані можливі ризики.
У грудні 2023 року суддя Алла Книш, вивчивши усі документи та експертні висновки, не знайшла доказів провини медперсоналу, тому жінці відмовили у виплаті компенсації.
Нагадаємо, що раніше ми писали як суд змусив «Нову пошту» виплатити 208 тисяч гривень за втрачені посилки.
Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Головне, Гроші, Дніпро, Суд, Тварини