Хоч і не летальна, але зброя. Газові балончики та ліхтарики шокери – одні із найпопулярніших інструментів самооборони. Вони відносно недорогі та компактні, однак, якщо їх неправильно застосувати, то можна нашкодити і собі, особливо якщо цим арсеналом користуватимуться школярі. Чи вважають містяни нормою наявність у дітей таких засобів самозахисту та чи варто дозволяти їм користуватися ними, журналісти «Нашого міста» запитали на вулицях Дніпра.
Засоби самозахисту, такі як газові балончики, шокери та інші пристрої, створені для особистого захисту, стають дедалі доступнішими й популярнішими. Батьки, турбуючись про безпеку своїх дітей, усе частіше задумуються про те, чи варто забезпечити їх такими інструментами. Вони, як правило, недорогі, компактні та прості у використанні, проте питання, наскільки безпечними вони є для дітей, залишається відкритим.
Більшість опитаних дніпрян вважають, подібні засоби самозахисту для дітей шкільного віку можуть бути небезпечними, оскільки вони випадково можуть нашкодити й собі, й іншим своїм одноліткам.
«Я вважаю, що для дітей це занадто. У них зараз нестійка психіка, гормони грають. Куди вони його приміть – не факт що тільки для оборони. За дітей повинні все-таки відповідати батьки», – поділилася думкою одна з мешканок Дніпра.
Проте чи всі опитані поділяють цю думку – дивіться у нашому відео.
Нагадаємо, раніше ми писали, чи дозволять в Україні вогнепальну зброю.
Читайте також: Як і за скільки у Дніпрі можна купити небойові засоби самооборони.
Категорія: Відео, Новини Дніпра, Опитування, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне, Діти, Дніпро