![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-8-989x662.jpg)
У дніпровському професійно-технічному училищі № 2 новий навчальний рік розпочнеться незвично. Зараз тут тривають ремонтні роботи у сучасній “Майстерні верстатників”. Журналісти «Нашого міста» на власні очі побачили, як це відбувається.
![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/6-2-989x662.jpg)
“Майстерня верстатників” – це майбутній сучасний навчально-практичний центр з новими верстатами та сучасним обладнанням, який створюється на базі ПТУ№2, – підкреслює Оксана Салогуб – заступниця директорки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. – Це великий спільний проєкт ТОВ «Інтерпайп НТЗ» та міської влади. Незабаром у стінах цього закладу освіти практичним навичкам навчатимуть майбутніх токарів, фрезерувальників та операторів верстатів з програмним керуванням. Робота з підготовки кипить! Обладнання для нової майстерні закуповує та встановлює «Інтерпайп НТЗ», а ремонт приміщення робить місто. Вже відремонтували покрівлю, коридор, наразі завершуються роботи в приміщеннях. Замінюються вікна, а також системи опалення та водопостачання. Також в училище незабаром буде новий красивий фасад. А ще за рахунок міста зараз робиться ремонт покрівлі спортивного залу та їдальні.
![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3-7-989x662.jpg)
Вже завершені роботи зі створення найпростішого укриття. У ПТУ№ 2 можуть навчатись випускники 9-х та 11-х класів, а дорослі люди матимуть змогу перенавчатися та підвищувати кваліфікацію. Цього року цей навчальний заклад отримав ліцензії з професії “Оператор верстатів з програмним керуванням”. Компанія «Інтерпайп НТЗ» надає для майбутніх студентів три сучасних верстати, а також меблі, комп’ютерну техніку та інтерактивну дошку. Викладачі училища вже пройшли навчання на виробництві, тож матимуть змогу передати отриманий досвід молоді.
![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7-989x662.jpg)
Цього року плануємо набрати 26 студентів на спеціальність “Оператор верстатів з програмним керуванням”, – зазначає Інеса Мазур, в.о. директора ПТУ№ 2. – В нас з’явиться обладнання, яке дозволятиме виховати зі студента кваліфікованого спеціаліста. У комп’ютерній лабораторії молоді люди будуть засвоювати основи 3Д моделювання. А на верстатах зможуть застосовувати знання на практиці. Ми давно мріяли, щоб на наш заклад звернули увагу. І ось завдяки співпраці департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та «Інтерпайп НТЗ» наша мрія здійснилася. Ми зрозуміли, що немає нічого неможливого!
![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-9-989x662.jpg)
Вже цієї осені студенти ПТУ№2 зможуть виконувати на новому обладнанні токарні та шліфувальні роботи. У навчальному закладі, по суті, з’явиться мініцех. Завдяки дуальній формі навчання хлопці та дівчата зможуть працювати ще тоді, коли будуть студентами. І отримувати за це гідну зарплату.
![У Дніпрі завдяки співпраці міської влади та бізнесу реалізується унікальний проєкт «Майстерня верстатників»](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-6-989x662.jpg)
Фото Володимира Федоришева.
Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Новини Дніпра