Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як Дніпро переживає аномальну спеку

Як Дніпро переживає аномальну спеку

В Україні триває спекотний період: температура повітря у деяких регіонах сягає 40 градусів. Проте, попри спеку, жителі Дніпра не відмовляють собі у прогулянках та відпочинку – вони продовжують насолоджуватися свіжим повітрям у парках та скверах міста. Світлини літньої атмосфери зафільмував фотограф «Нашого міста» Валерій Кравченко.

Одним із способів врятуватися від спеки у місті стають фонтани. Вони не лише дарують прохолоду, але й стають місцем розваг для дітей, які можуть в них купатися. Дорослі також підходять до води та освіжаються від прохолодних бризків.

Також великою популярністю користуються пишні дерева, що ростуть у парках та скверах. Вони створюють природний затінок, де люди можуть сховатися від прямого сонячного проміння. В тіні дерев розміщуються лавочки та галявини, де можна влаштувати пікнік або просто відпочити з книгою.

Таким чином, незважаючи на аномальну спеку, жителі Дніпра знаходять способи, як адаптуватися до нових умов і продовжувати насолоджуватися життям на свіжому повітрі. Фонтани та пишні дерева у серед міського ландшафту стають вірними помічниками у боротьбі з високими температурами, надаючи можливість відпочити та освіжитися.

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали: Виняткова атмосфера та незабутній відпочинок: як виглядає яхт-клуб «Січ» у Дніпрі літніми вихідними.

Читайте також: Де у Дніпрі спостерігати захід сонця , який змусить забути про проблеми.  

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Фотогалерея

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: