Skip to content

У Дніпрі на Перемозі невідомі навмисно труять домашніх і вуличних собак

У Дніпрі на Перемозі невідомі навмисно труять домашніх і вуличних собак

На Набережній Перемоги невідомі розсипали щурячу отруту на газонах, де місцеві жителі гуляють зі своїми собаками. Господарі улюбленців шоковані та намагаються знайти винних. Деталі дізнавалися журналісти ДніпроTV, – пише «Наше Місто».

Аліна Дехтяренко розповідає, що рано вранці 3 липня, під час прогулянки зі своїм песиком Семом, вона помітила розкидані пігулки. Виявилося, що це щуряча отрута, від якої тварини помирають. Аліна зібрала два великих пакети отрути і зазначила, що люди продовжували знаходити її протягом дня.

«Ми з собакою близько 6 ранку вийшли на прогулянку, і я побачила розкидані рожеві пігулки. Це щуряча отрута, від якої тварина помирає в шалених муках. Ми пройшли по алеї, я назбирала 2 великих пакети. Пізніше люди також збирали. Ввечері ми продовжували їх знаходити. Тобто їх було дуже і дуже багато», — розповіла дніпрянка.

Роман Шаповалов, який часто гуляє зі своєю собакою Пумою в цій місцевості, дізнався про отруту з чату собачників і також вийшов прибирати. Він зазначив, що ввечері не вдалося знайти отруту, але наступного дня він знову виявив пігулки під деревом.

Це не перший випадок знаходження отрути на газоні. Минулої осені в цьому ж районі постраждала собака, яка з’їла яскраву пігулку. Роман Шаповалов розповів, що його знайома вчасно помітила і швидко звернулася до лікаря, який порадив носити з собою перекис водню для першої допомоги.

Симптоми отруєння у тварин проявляються протягом 10-40 хвилин, у них з’являється підвищене слиновиділення, тремтіння і діарея. Лікарка ветеринарної медицини Анастасія Жубир рекомендує викликати блювоту у собаки, використовуючи сіль або содовий розчин.

Аліна Дехтяренко наголосила, що отрута небезпечна не лише для тварин, а й для птахів та дітей, які можуть сприйняти рожеві пігулки за цукерки. Вона підкреслила, що отрута розсипається цілеспрямовано для домашніх собак, які є членами родин.

Усім власникам собак радять перевіряти ділянки вигулу і стежити за самопочуттям улюбленців після прогулянки.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі врятували собаку, який через ракетний удар провалився у підвал.

Читайте також: У Дніпрі невідомі застрелили собаку біля двору господарів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: