Skip to content

Підтримка систем опалення і енергетики: Філатов уклав угоду з німецьким GIZ

Підтримка систем опалення і енергетики: Філатов уклав угоду з німецьким GIZ

Міський голова Дніпра Борис Філатов уклав угоду з німецьким GIZ. Основним пріоритетом має стати підтримка систем опалення та енергетики у місті, – передає «Наше Місто» з посиланням на  прес-службу міськради.

Незважаючи на постійні обстріли з боку рф, Дніпро продовжує співпрацювати з міжнародними партнерами. Сьогодні міський голова Дніпра Борис Філатов підписав меморандум про взаєморозуміння з німецькою організацією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основним пріоритетом співпраці стане підтримка систем опалення та енергетики Дніпра. Це питання є критичним для міста, адже зима вже не за горами, а російські атаки завдали значної шкоди інфраструктурі.

«Ми вдячні за будь-яку допомогу. Ми розуміємо, що це не охопить усіх наших витрат. Адже Дніпро зараз посідає ключове місце в обороні країни та стійкості держави. Ми готові обговорювати будь-які проєкти. У нас професійна команда і ми готові працювати», — сказав Борис Філатов. Він також наголосив, що пріоритетом цієї співпраці має бути саме підтримка систем опалення та енергетики у місті. А ще — технічні консультації фахівців відповідних галузей.

Проєкт «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні», який GIZ реалізує за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), передбачає низку напрямів. Це оцінка збитків у сфері критичної інфраструктури, житла та соціальних установ, а також посилення спільних зусиль у стійкому міському плануванні та розвитку. Крім того, GIZ наголосив на своїй готовності підтримати місто у відновленні  та ремонті  пошкоджень, спричинених війною. 

«Ми розуміємо масштаби викликів, які стоять перед громадою міста зараз – і намагаємось робити максимум, аби допомогти, посилити та підтримати. Тож сподіваємось, що підписання цього меморандуму та наші наступні спільні кроки тільки підвищать ефективність нашої співпраці — і разом ми зможемо ефективно допомогти ще більшій кількості людей, які цього потребують», — сказав директор GIZ в Україні Даніель Буше.

Нагадаємо, раніше ми писали: Філатов обговорив із послом Румунії в Україні Мікулою проєкти для енергетики та поглиблення міжмуніципального партнерства.

Читайте також: До Дніпра прибула чергова партія генераторів з анонсованого мером Філатовим переліку допомоги від Японії.

Фото: прес-служба міськради.

Категорія: Важливо, Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: