Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі капітально ремонтують дах будинку, який постраждав через сильну пожежу

Серйозна пожежа в п’ятиповерхівці на вулиці Єфремова 2, а фактично знищила покрівлю, пошкодила димові канали та сантехніку. Сьогодні триває капітальний ремонт пошкоджених конструкцій. Про це повідомляє “Наше місто”.

14 березня на мешканців цього будинку чекав дуже неприємний сюрприз. Ледь не в один момент вогонь охопив дах будівлі.

Марія Рудакова

– Напередодні були сильні перепади напруги, а потім сталося таке, – розповідає Марія Рудакова, мешканка будинку. – Рятувальники приїхали оперативно і швидко впоралися з вогнем, але наслідки пожежі відчуваємо досі. У нас, наприклад, зараз немає газу. Ну а коли відключають електрику, відсутність газу серйозна проблема. Тому з великим нетерпінням чекаємо завершення ремонту.

  Зауважимо, що кілька років тому тут вже проводили капітальний ремонт, але коли трапилася НП, знову знадобилося втручання комунальників.

Тетяна Редько

  – Капітальний ремонт покрівлі тут робили 2018 року, – каже Тетяна Редько, заступниця директора департаменту житлового господарства Дніпровської міськради. – Згідно з актом пожежників вини підрядної організації, яка виконувала роботи, немає. Але після пожежі покрівля потребує відновлення, від вогню поплавилася сантехніка. Виникла необхідність у новому ремонті. Зараз ремонтують покрівлю після чого відновлять сантехнічну систему. До початку опалювального сезону всі роботи будуть закінчені.

   За словами підрядників, сьогодні виконано третю частину робіт із відновлення покрівлі.

Олександр Гладченко

 – Працюємо на цьому об’єкті з 18 червня, – констатує Олександр Гладченко, бригадир. – Уже переклали парапет по всьому периметру, встановили ферми, поставимо металочерепицю. Зараз відсотків на 35% роботи завершено.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі у будинках ОСББ, пошкоджених ракетним ударом 4 червня, триває заміна вікон.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: