Skip to content

У Дніпрі у парку Сагайдак з’явились модні клумби

Заступниця директора департаменту парків та рекреації Дніпровської міськради, яка сьогодні чергує по місту, відвідала парку Сагайдак, де нещодавно з’явилися дві нові клумби, які комунальники висадили за останніми тенденціями міського озеленення, повідомляє «Наше Місто».

У Дніпрі у парку Сагайдак з’явились модні клумби - Наше Місто
Анастасія Петренчук під час чергування

Співробітники КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровський» продовжують системну роботу з озеленення багаторічними рослинами цього парку. На першій клумбі висаджені гортензія, горлянка повзуча, хоста, сакура, ехінацея – це ландшафтна композиція першой клумби.

Друга клумба складається з багаторічних злакових рослин, що наразі є провідним трендом у міському озелененні : вівсяниця сиза, очерет, тисячолистник. Такі рослини невибагливі, не потребують багато часу для догляду за ними, добре приживаються у наших кліматичних умовах. При цьому мають гарний естетичний вигляд та приваблюють відвідувачів.

Як приклад вдалого застосування багаторічників – клумба з барбарису, лаванди та блакитної ялинки, яку посадили у 2023 році, та яка стала справжньою прикрасою та родзинкою цього парку.

У Дніпрі у парку Сагайдак з’явились модні клумби - Наше Місто
Кухарев Олександр, начальник відділу утримання зелених зон КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровській» Дніпровської міськради

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі утеплюють будинки до холодів: кипить ремонт міжпанельних швів.

Фото: Департамент парків та рекреації Дніпровської міськради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: