Skip to content

Техніка для ЗСУ: оборонці отримали від Дніпра чергову партію дронів та систем РЕБ

Дніпро продовжує забезпечувати Сили оборони необхідною технікою та залишається лідером у їх підтримці серед інших українських громад. Завдяки системній співпраці з конкретними бойовими бригадами та підрозділами місто купує обладнання напряму за їхніми замовленнями, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

 «Замовляють моделі і дронів, і РЕБів, іншу різну апаратуру — для потреб, які вони зараз мають. Я дуже задоволений тим, що робота вже налагоджена. Ми плануємо бюджетні процеси під закупівлі, про які кажуть нам хлопці. Тож допомога продовжуватиметься і надалі», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов під час чергової щотижневої видачі обладнання для військових

Нині оборонці отримали понад півтора десятка РЕБів різного типу, зарядні станції та ще 125 FPV-дронів. «Ми з допомогою цих дронів знищуємо ворога. Знищуємо на професійному рівні, бо наш підрозділ конкретно заточений під це», — коментує український захисник з позивним Вампір і додає, що Дніпро — це місто, яке допомагає не лише військовим, а й звичайним людям, які знайшли тут новий дім: «Моя родина зараз мешкає в Дніпрі. Добре ставляться (до родини, — ред.) і дуже допомагають. За це дякуємо місту».

Читайте також: Помста після чергового обстрілу рф: Дніпро доправив Силам оборони чергову партію дронів і вантажівок. Борис Філатов прокоментував дозвіл фінансувати устаткування для Сил оборони з бюджетів громад.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: