Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Стало відомо, як у Дніпрі збираються експлуатувати трамваї з панорамним дахом

Супрун Юлія

У Дніпрі можуть з’явитися два екскурсійних трамваї.Саме з так  у КП “Дніпровський електротранспорт” збираються експлуатувати два вагони з панорамним дахом, які нещодавно прибули з Лейпцига. Про це пише “Наше місто”.

Незвичайні для Дніпра трамваї з панорамним дахом зараз проходять адаптацію до нашої колії разом з іншими вагонами Т-4ДМ з Німеччини, які наше місто отримало у цьому році. Загалом їх 26. 

вагон з панорамним дахом
вагон з панорамним дахом
Вагон з панорамним дахом на адаптації. Фото: Володимир Федорищев

Наразі на базі нашої вагоноремонтної майстерні розпочинається, адаптація трамвайних вагонів, які до нас прибули з міста Лейпцига, Німеччина. У Дніпрі справно курсують 50 таких вагонів, які місто отримало з Лейпцига у минулі роки, – розповів провідний фахівець КП “Дніпровський електротранспорт” Нікіта Керенцев.

За його словами, найближчим часом вагони перефарбують та змінять трамвайні візки, адже ширина колії в Німеччині за стандартом менша, ніж українська.

вагон з Лейпцига
Трамвай з Лейпцига. Фото: Володимир Федорищев

Перший вагон вже пройшов діагностику, Він повністю справний, залишилося лише заменити візки та пофарбувати кузов. Після цього він буде готовий до експлуатації. Загалом ми плануємо, що протягом цього року ми зможемо усі вагони адаптувати та підготувати для експлуатації на лінії, – пояснює Нікіта Керенцев.

Фахівці кажуть, що адаптація одного вагону триває от двох до чотирьох тижнів, але одночасно можна працювати над кількома. Усі роботи виконуються силами КП “Дніпровський електротранспорт”.

Ми плануємо, що восени вже частина вагонів вийде на маршрути, каже Нікіта Керенцев.

Вагоноремонтний цех. Фото: Володимир Федорищев

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі вийшов на маршрут легендарний ретро-трамвай.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: