Skip to content

У Дніпрі тепер ФОПи можуть брати участь у конкурсі проєктів співфінансування на допомогу силам безпеки і оборони України

У Дніпрі тепер ФОПи можуть брати участь у конкурсі проєктів співфінансування на допомогу силам безпеки і оборони України

Дніпровська міська рада розширила коло учасників муніципальної програми “Співфінансування проектів на допомогу силам безпеки і оборони України”. Відтепер, окрім благодійних фондів, громадських організацій та юридичних осіб, до конкурсу на отримання співфінансування зможуть подавати заявки й фізичні особи-підприємці (ФОПи). Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Ці зміни були прийняті у відповідь на звернення громадян під час конкурсу. В результаті вже обрано 4 переможці, які отримають співфінансування з бюджету на суму 2,2 млн грн для виконання запитів від підрозділів сил безпеки та оборони.

Згідно з новими змінами, конкурсна комісія зобов’язана ухвалювати рішення протягом 10 робочих днів після завершення подання проєктів. Після внесення відповідних змін до нормативних документів буде оголошено наступний конкурс, у якому зможуть брати участь і фізичні особи-підприємці (ФОП).

Нагадаємо, Дніпровська міська рада співфінансує проєкти на допомогу силам безпеки і оборони України за умови наявності в учасника конкурсу реального запиту від підрозділу та власного внеску щонайменше 25 % від вартості запиту. Решту — співфінансує міська рада.

Сума проєкту повинна бути не менш ніж 500 тис. грн, але не більш ніж 1 млн грн.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі перевірили проведення ремонту у будинку ОСББ  за програмою співфінансування.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: