Skip to content

Повернувся додому на щиті: на Дніпропетровщині попрощалися з полеглим Героєм

Повернувся додому на щиті: на Дніпропетровщині попрощалися з полеглим Героєм

Дніпропетровщину сколихнула трагічна новина – «на щиті» додому повернувся військовий Костянтин Гавриленко. 18 червня прийшли проститися із загиблим захисником рідні та близькі, представники міської влади, побратими та друзі. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку Марганецької міської ради.

Життя молодшого сержанта обірвалося 11 червня у селі Чарівне, на у Запорізькій області. Там захисник мужньо прийняв він останній свій бій.

Під час церемонії поховання рідним захисника було вручено медаль «Залізний хрест», якою посмертно було нагороджено Костянтина Сергійовича за виконання бойових завдань, проявлені мужність і героїзм під час ведення бойових дій проти ворога України

Чоловікові був 51 рік.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського Ігор Брильов. Він став на захист країни з перших днів війни. Донька Героя більше ніколи не обійме батька.

Фото: фейсбук-сторінка Марганецької міської ради.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: