Skip to content

Донька більше ніколи не обійме батька: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського

Донька більше ніколи не обійме батька: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського

Ціною неймовірних зусиль та жорстоких втрат українські воїни стримують ворога. Їхня відвага та самовіддача дають нам шанс на життя у вільній та незалежній Україні. Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов повідомив трагічну новину – на війні загинув солдат Ігор Брильов, – пише «Наше Місто».

Життя хороброго захисника, відважного воїна обірвалося 13 червня внаслідок атаки ворожого дрону поблизу населеного пункту Вовче на Донеччині.

Ігор Брильов народився у Львові. У 1993 році закінчив СПТУ №25. Далі, впродовж року він проходив строкову військову службу. Тривалий час працював будівельником. Проте мирне життя закінчилося, коли розпочалася війна.

У березні 2022 року Ігор Олексійович став на захист України та її народу.

Чоловікові восени мало виповнитися 50. У нього залишилися дружина та донька.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу Сергій Гетьманець. Він отримав поранення несумісні з життям.

Фото: телеграм-канал Андрія Білоусова.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: